YBÜ'den Uzman Görüşleri
Gelin uzmanlarımızı dinleyelim
Erken Hareketlilik

David McWilliams, İngiltere Birmingham'daki Queen Elizabeth Hastanesinin Yoğun Bakım Danışman Fizyoterapisti, bize Yoğun Bakım Ünitelerinde Erken Hareketlilik üzerine görüşlerini sunuyor

ARDS Yönetimi

İtalya, Roma'daki A. Gemelli Üniversitesi Hastanesi Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım Bölümü Başkanı Profesör Massimo Antonelli, ARDS hastaları hakkında bazı olgular ve rakamlar sağladı

İyileştirici Ortam

Tıbbi direktör PD Dr. Dr. Thomas Iber ve Almanya'daki Klinikum Mittelbaden Baden-Baden Balg'daki YBÜ Bölüm Başkanı Anke Windischmann, İyileştirici Ortamın onlara ne anlam ifade ettiğini bize bildirdi

Erken Hareketlilik
 

"Hastanın daha çabuk ve istikrarlı bir şekilde hareket ettirilmesine yönelik kanıtların, hasta sonuçlarını iyileştirmekle çok fazla bağlantılı olduğunu biliyoruz."

- David McWilliams

Yoğun Bakım Ünitelerinde Erken Hareketliliğin Yararları

David McWilliams, İngiltere Birmingham'daki Queen Elizabeth Hastanesinin Yoğun Bakım Danışman Fizyoterapisti, bize Yoğun Bakım Ünitelerinde Erken Hareketlilik, hastalar, tıbbi bakım personelleri ve kurum için yararları ve hastanelerin Erken Hareketlilik programlarının uygulanmasında karşılaştığı zorluklar üzerine görüşlerini sunuyor

Erken Hareketlilik programınızdaki her adımda Getinge, Citadel yatağı, Maxi Transfer Çarşafı, Sara Combilizer ve pasif ve aktif hasta kaldırıcıları kullanarak yatağa ve yatak dışına hareketliliğe kadar tam bir çözüm ile destekleyebilir. Tamamen özel bir satış, servis ve eğitim ekibi kurumunuz için en uygun çözümü sunacaktır.

ARDS Yönetimi
 

"Modern YBÜ'lerde, ARDS hastalarına bakıldığında, yüksek bir başarı yüzdesi için farklı koşullara ve ağırlığa uyum sağlamak için olasılıklar paketi vardır."

- Professor Massimo Antonelli

ARDS hastaları - hala YBÜ'de büyük bir problem

İtalya, Roma A. Gemelli Üniversitesi Hastanesi Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım Anabilim Dalı Başkanı Profesör Massimo Antonelli, Akut Solunum Sıkıntısı Sendromu (ARDS) hastaları ile ilgili bazı bilgileri ve rakamları bizimle paylaşmakta ve yoğun bakım ünitelerindeki en ciddi yolculuğun ne olabileceğini açıklamaktadır.

ARDS hastalarının bakımının tüm aşamalarında Getinge, son teknoloji ürünü SERVO-U, yataklar ve erken hareket kabiliyeti cihazları, ECMO sistemi ve gelişmiş izleme ekipmanları gibi eksiksiz vantilatör desteği ile tamamen özel satış, servis ve eğitim personeli tarafından desteklenen bir destek sağlayabilir.

İyileştirici Ortam
 

"İyileştirici bir ortamda hasta için en önemli fayda stresin azalması ve böylece farmakolojik sedasyonun azalması ve en azından sayıklama başta olmak üzere zihinsel rahatsızlığın azalmasıdır."

PD Dr. Thomas Iber

Son teknoloji tasarımlı ICU'lar, personel ve hastalar için avantajlar sunar

 

Tıbbi direktör PD Dr. Dr. Thomas Iber ve Almanya'daki Klinikum Mittelbaden Baden-Baden Balg'daki YBÜ Bölüm Başkanı Anke Windischmann, İyileştirici Ortamın onlara ne anlam ifade ettiğini, son teknoloji tasarımlı YBÜ'lerden kimin faydalanacağını bize bildirmekte ve böylesi sakin bir ortamda çalışma deneyimlerini paylaşmaktadır.

 

Getinge yalnızca YBÜ odalarınız için satış, montaj ve destek sağlamakla kalmayıp İyileştirici Ortam tasarlama anlamında da size eşlik edebilmektedir. Her müşterinin özel gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilmiş çözümlerle, doğal renkler, ahşap süslemeler ve sıcak malzemeler kullanarak duvara basılan resimlerin canlandırılması ve sofistike bir ışık konsepti ile özel oda düzenleri sağlayabiliriz. En son tavan besleme üniteleriyle tamamlanan Getinge İyileştirme Ortamına katkı sağlayan en esnek ve ergonomik çalışma alanını oluşturmaktadır.